_________________________________________________________________________________________________________________

Prosinec 2012

Pink - Blow Me

30. prosince 2012 v 16:46 | Dee |  Music

Sudocrem-na akné

30. prosince 2012 v 16:44 | Dee |  Pleť & líčení
Tuhle úžasnou krabičku jsem dostala k Vánocům a nemůžu si ji vynachválit. Naprosto mi pomohla za 2 dny, a co jsem četla recenze nejsem jediná. Je to vhodném pro dívky, které mají neustálé problémy s akné a celkově se špatnou pletí.Webmiss-výsledky

22. prosince 2012 v 20:01 | Dee
Po dlouhém hlasování jsem se rozhodla, že je čas ukončit soutěž. Máme tu vítězku a kdo to je? Otevři celý článek! :)
Připravená na rande za pět minut!

22. prosince 2012 v 19:48 | Dee |  Ostatní
Něco ti nečekaně vlezlo do tvého plánu? Příjdeš domů, vlezeš do vany a nestihneš si připravit oblečení ani se upravit? Co teď?

Tumblr_mfg1ayzf701rgj3wdo1_500_large


Kosmetika pro problematickou pleť z lékárny

22. prosince 2012 v 19:11 | Dee |  Pleť & líčení

Trápí tě akné nebo mastná pleť s velkými póry? Kosmetika z lékárny je ta pravá. Je účinnější a není drastická. A jaké značky mezi takovou kosmetiku patří?


Hi.

21. prosince 2012 v 22:59 | Dee |  diary.
Konečně nám začali prázdniny. Takže je celé prospat. Samozřejmě věnovat čas ostatním přátelům a blogu. Bude to znít divně, ale rozhodla jsem se, že budu o prázdninách cvičit. Abych nepřibrala po tom, co se budu celé Vánoce cpát cukrovím. Musím říct, že jsem slibovala články, ale vůbec na to nebyl čas. Dostala jsem od přátel nádherné dárky, takže jsem moc potěšená. I když jsem půlce nic nekoupila. :( Oni vědí, že je mám ráda. Jinak jsem se rozhodla, že budu psát články na přání. Takže klidně zase piště na email nebo na ask. O víkendu už určitě budou 2 články na přání, tak snad vám k něčemu budou. Můj pes už také prožívá Vánoční atmosféru. Má deprese a pořád leží a vrčí. Nechápu, jak můžu mít tak depresivního psa.

Pro Affs : Holky, z důvodu, že jsou Vánoce tak mi nevadí, když nebudete obíhat. Jasně, že by mě to potěšilo. Ale pokud nebudete mít čas zajít na net ani přidat článek, pochopím to. Po Vánocích udělám menší inventuru, protože půlka z mých affs ke mně nechodí nebo mají nefunkční blog a ani nedali vědět.
Přeju nádherný pátek.

living is easy with closed eyes

19. prosince 2012 v 18:54 | Dee |  diary.
Ahoj drazí. Jak se máte před Vánocemi? Já docela dobře a v klidu. Dárky už mám, zítra jdu jen dokoupit něco pro mamku. Jinak vyzdobíno, napečeno a trošku uklizeno. Takže se vším spokojená. Vypadá to, že budu trávit Vánoce i u kamaráda, takže se dost teším. Napsala bych sem, co jsem mu koupila, ale on sem chodí. Takže by to nebylo překvapení. Počasí také není moc pěkné. Mlha, vlhko a mokro. Žádný pěkný sníh jen bláto. To budou zase Vánoce. . .
Štědrý den budeme slavit i s tetou, takže pro mě něco nového. Musím říct, že se i těším. Zítra mi přivezou nový mobil, protože jsem ten starý rozbila (omylem). A co škola? Byli jsme dneska v kině a zítra máme jen od 10 hodin a k tomu jen 2 hodiny. Příjde mi zbytečné tam chodit , ale co nadělám. Rodiče.........too bad.21.12 -konec světa, takže good luck. :D Sama na to nevěřím, takže si budu v klídku užívat dne. Dneska bych chtěla napsat pár článků. Buď je přidám ještě dnes nebo až zítra. Tak se můžete těšit na nové tipy. Jinak stále můžete psát na ask.fm
nebo na email kiki.blog@email.cz
Zítra uzavřu i webmiss :)

Jak jsme na tom u kluků? Velký průzkum

16. prosince 2012 v 16:38 | Dee |  Ostatní
O čem se muži/kluci baví, když tam není žádná žena/slečna? No přece o nás. Co je na nás tak sexy a naopak, co se jim na nás nelíbí. Jak by si představovali vztah s námi apod. Prošla jsem asi 20 časopisů, několik článků na netu a udělala průzkum. Jen se koukni.

36291_419790058087661_1869224881_n_large

Mango, jedině na stres.

16. prosince 2012 v 16:14 | Dee |  Tělo & zdraví
Mango je tropické ovoce, které obsahuje dost vitamínů a pomáhá na stres. Kromě tohoto je dobrý na infekce.Když si sama, nemusíš se vždy nudit.

16. prosince 2012 v 13:43 | Dee |  Ostatní
Jsou dny, kdy nemáš společnost? Všichni jsou někde venku a ty doma? Nebo nemáš náladu být mezi lidmi? Ale co dělat, když jsi sama? Samota může být příjemná a uklidňující. Zkus udělat něco pro sebe.

Tumblr_mf208sx5hc1raly7do1_500_large


Jak opravdu hubnout?

16. prosince 2012 v 12:18 | Dee |  Tělo & zdraví
Občas narazím na články, jak správně hubnout. Většina dívek si myslí, že bez jídla a pořádného cvičení zhubnou. Opravdu ne! Tohle je největší hloupost co můžete udělat. Místo toho abyste zhubli, spíš přiberete o několik kilo navíc.

Rapid-weight-loss_large


Jak se vypořádat se zimní depresí?

16. prosince 2012 v 12:09 | Dee |  Tělo & zdraví
Ne každý je zvyklý na zimu, sníh a málo tepla a sluníčka. Neustálé přizpůsobování podmínkám. V zimě se vlastně sedí většinu času doma, protože nikdo nemá chuť ani náladu vyjít do té zimy. Co se týče školy/práce, tak většinou chodíme domů za tmy a to taky není zvykem. Hlavně to člověka dříve unaví a proto ty zimní deprese.

Utennavn-1_zpsd00a867c-1_zpsab96ab0d_large

dočasně nedostupná

14. prosince 2012 v 8:35 | Dee |  diary.
Ahoj. Zrovna píšu ze školy, protože nemám nic extra na práci. celý víkend tu nebudu možná i pár dní v týdnu. Takže se Affs nezlobte, když nebudu odpovídat na vaše komentáře. Články jsou přednastavené, takže budete mít co číst. Možná, když budu mít sebou noťas, odepíšu vám. A co se týká webmiss bude ukončena příští týden + dodělám diplomky. A jak se dneska mám? Docela dost vystresovaně, ale zároveň super. Bohužel odjíždím už dnes, takže si neužiju teplo domova

A co vy? Nějaké plány na víkend? Máte už nakoupené dárky?


Projekt-15.den

12. prosince 2012 v 14:54 | Dee |  projekt

Co chci změnit do konce ledna.


Svůj postoj k životu.
Svojí postavu.
Moje chování.
Vylepšit známky.
Zvýšit návštěvnost.

Otázky pro blog a mě.

11. prosince 2012 v 21:00 | Dee |  Novinky
Ahojky, omlouvám se za mojí malou aktivnost, ale je toho spousta. Jak jsem už dříve psala, budu zveřejňovat některé z vašich otázek, které mi chodí na blog. Odpověděla jsem už na emaily, ale většina z vás je zvědavá, co mi kdo vlastně píše.

1) Od Sabči (mojí oblíbenkyně, která píše pravidelně).
Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, proč máš přezdívku Dee a tvůj blog se jmenuje life-in-the-pit (život v jámě), když je to blog pro dívky. Proč se nejmenuje třeba fashionblog nebo něco podobného, díky za odpověď.

Tak Dee, protože je to krátká přezdívka a dříve jsem jí měla na facebooku. Ani nevím jak mě napadla, ale vyhovuje mi. Tenhle blog mi zakládal kamarád, protože měl být náš společný. Postupem času ho to už nebavilo, tak mi blog věnoval a já psala o tom, co mě zajímá.


2) Carol
Můžeš psát více článků o klukách?

Určitě se tohle budu snažit napravit. Pokud se chceš zeptat na konkrétní otázku ohledně chlapců, stačí napsat. ;)


3) LevuShka
Jsi ráda středem pozornosti? Jsi spíše tichá nebo ukecaná??

Jak kdy. Dalo by se říct, že něco mezi tím. Nejsem moc ukecaná, když je víc lidí. Naopak s jedním jsem opravdu šíleně upovídaná a nemůžu přestat.

4) Anonym(nechtěla být jmenována)
Hlavně jsem chtěla napsat, že díky tvýmu blogu jsem se dozvěděla dost zajímavých věcí. Ráda čtu tvoje rady ohledně kosmetiky, ale mohla bys přidávat víc něco o modě.

Sice tohle není otázka, spíše dotaz. Ale chci poděkovat, že se ti můj blog k nečemu hodil a pokusím se tuto věc napravit.

5)Anonym(nechtěla být jmenována)
Budeš přidávat články o sexu a menstruaci? Docela by se to hodilo.

Měla jsem to v plánu o prázdninách, takže můžeš čekat nové články.


6)Majli
Ahojky, psala jsem ti na ask.fm. Ještě si mi neodpověděla, tak se chcii zeptat tady. Kam zajít s klukem, když je taková zima?

Hodně těžká otázka. Buď k tobě nebo k němu domů. Ale pokud s tímhle máš problém zbývá kino, kavárny, bistra nebo sportovní haly. Já osobně přetrpím venku.

7)Anonym(nechtěla být jmenována)
Co bys udělala, kdyby ti někdo komplet kopíroval články?

Nahlásila bych ho a napsala mu výhružku. Pokud by to nesmazal/a, dala bych to k soudu.

Tumblr_mdls4zg5ns1r4zgh9o1_500_large


Projekt-14.den

11. prosince 2012 v 14:46 | Dee |  projekt

Můj úspěch za poslední měsíc.

Za poslední měsíc jsem si vylepšila známky ve škole. Konečně jsem se rozhodla a doufám, že mi to rozhodnutí vydrží dlouho. Napravila jsem si vztah s mamkou, protože jsme se hodně hádali. Napsala jsem hodně článků, čekala jsem tak 40 za měsíc.
Ze 45 kg jsem to zvedla na 49kg ! Juhů:D

Projekt-13.den

10. prosince 2012 v 12:28 | Dee |  projekt

Proč bloguji.

S blogováním jsem začala před 5 lety. Ze začátku to bylo o celebritách, filmech apod. Celkově jsem nevěděla jak a o čem psát. Když si vzpomenu, jak jsem psala. Chci se opravdu smát.
Před rokem a půl jsem si založila znovu blog, že budu psát něco pro dívky. Začalo mě to bavit a poslední dobou uvažuji o tom, že bych se tomu věnovala i v dospělosti. Nejen psát o kosmetice a módě, ale celkvoě psát na nějaké firemní stránky nebo do časopisů. Proč vůbec píšu? Protože mě to uklidňuje, nenudím se při tom a vylepšuji se i v češtině.
Doufám, že mi to vydrží hodně dlouho. :)

Chceš se přebarvit?

9. prosince 2012 v 18:56 | Dee |  Vlasy & nehty
Další část na našem těle, na kterou nedáme dopustit. Barvení a melíry bereme jako doplněk. Dá se říct, že barvení vlasů je normální a barvíme si je každý měsíc. Ne každá dívka si je jistá, jak a čím si upravit barvu. Jestli to nechat na doma nebo radši zajít ke kadeřnici.

Tumblr_liuq6cvsmw1qal4yzo1_500_large

I ♥ you smile

9. prosince 2012 v 16:18 | Dee |  diary.
Ahoj. Jak se dneska máte? Já teda dost unaveně, protože u nás spala teta (se mnou na posteli) , takže jsem se nemohla rozvalovat a ještě k tomu jsem poslouchala chrápání. Jak já to nesnáším. K tomu zítra škola a já bych se měla učit, ale vůbec se mi nechce. To bych raději uklidila ten svinčík, co tu vidím. Už dlouho jsem nic nepřidávala, takže se moc omlouvám a doufám, že to dnes ještě napravím. Příští víkend tu nebudu, takže přednastavím nějaké články, aby jste aspoň měli co číst. Vrátím se pravděpodobně v pondělí.
A co nového? Asi jsem si zamilovala zimu, nikdy jsem jí neměla ráda, protože venku zima, mrzly mi končetiny a prakticky jsem seděla doma. Teď se mi to dost líbí, jak sněží. Už mi ani nevadí, že přijdu domů s rozmazanou řasenkou, protože mi na řasách roztály vločky.

Tumblr_merqk68drq1qmzxuwo1_500_large

Teď mě zrovna mamka pozvala na irský čajík, takže jsem zvědavá, jak to bude chutnat. Udělala už nějaké cukroví, takže začíná období tloustnutí. :D
P.S. Nový filmec, který bych chtěla večer shlídnout: Miláček/ Be ami - Hraje tam Robert Pattinson, takže jeho fanynkám doporučuji. :) Je to spíš složitější film na přemýšlení, ale určitě se vám bude líbit. :)


Ke$ha - Die Young

9. prosince 2012 v 16:06 | Dee |  Music


Projekt-12.den

9. prosince 2012 v 12:10 | Dee |  projekt

Moje motto.


Nemám přesně určené motto, záleží na situaci. Ale hlavní, kterým se řídí je: Rozhoduj se tak, aby to vyhovovalo tobě, né ostatním.

Když něco dělám a chci se rychle vzdát, prostě si řeknu : NIKDY SE NEVZDÁVEJ.

A motto, který říká moje mamka a mám ho hrozně ráda: Když nejde o život, jde o hov**. :Dask.fm-ptej se na co chceš:)

6. prosince 2012 v 22:46 | Dee
Ahojky, tak jsem se zas do něčeho zapojila. Jestli chcete, tak se můžete zeptat na cokoliv, odpovím. Pokud to teda nebude nějaká strašná kravina nebo moc osobní, tak neodpovím. Stačí kliknout na tuto adresu a do rámečku napsat otázku. Vše můžete přidávat anonymně.

http://ask.fm/KristynaToustikCechova


Je to opravdu správná kamarádka?

6. prosince 2012 v 21:24 | Dee |  Ostatní
Každá z nás chce mít nejlepší kamarádku, za kterou může přijít a vybrečet se nebo se společně zasmát tvým trapasům, která se ti nebojí upřímně říct názor a pomoct ti. Občas si kamarádku vyberete špatně. I když si myslíte, že je to hrozně fajn holka, po čase se ukáže opak.

396706_386761564740185_1129988698_n_large


Bílá tužka

6. prosince 2012 v 21:18 | Dee |  Pleť & líčení
Opak naši klasické černé tužky. V obchodech ji snadno seženete a používá se především na 2 věci. Líčení a na nehty. Že jste o tom nikdy neslyšeli?Jak mu říct o tvých citech?

5. prosince 2012 v 17:57 | Dee |  Ostatní
Tohle není článek pouze pro stydlivky, ale i pro ty, co to vždy pokazí a kluka vyděsí. Je to dost těžké někomu vyznat city a někdy to hold vyjde někdy ne. Co když se vysměje nebo urazí? Tady je návod jak na to.

159103799305176640_5z8mjxcu_c_large


První polibek

5. prosince 2012 v 17:56 | Dee |  Ostatní

První polibek můžeš zažít v jakémkoliv věku. Ať už ti je 12 nebo 20 let, vždy jsi před tím nervózní a zároveň natěšená. Je to úplně něco jiného, než polibek od rodičů nebo kamarádů. Polibek od pravé lásky je jen jeden a něčím výjimečný. Proto občas některé dívky litují, že pospíchali a nic z něho neměli.


Fdc1ca0e001bcaa950bb1d2a_large7 věcí, které škodí tvojí pleti

4. prosince 2012 v 18:18 | Dee |  Pleť & líčení
Pleť je pro nás to nejdůležitější, protože je vždy a všude vidět. Vždy nás naštve, když není v dobrém stavu. A co na ní má velký vliv?

Tumblr_lub33ppfmg1qdt14go1_500_large

Nevěra, to nejhorší.

4. prosince 2012 v 18:11 | Dee |  Ostatní
Život je dlouhý a podle mě to každá zažila nebo zažije. Tohle už není doba, kdy byl zázrak, když někdo někoho podvedl. Teď je zázrak, když je vztah perfektní a ani jeden z partnerů nezahnul. To, že je ve vztahu plno překážek a problémů, neznamená hned k nevěře. Lehce se to píše, ale já udělala chyby a proto se chci podělit o svoje zkušenosti.

Tumblr_ll4akdn2oi1qdz2yjo1_500_large


Projekt-11.den

4. prosince 2012 v 18:05 | Dee |  projekt

Jak si představuji svojí budoucnost.

Určitě se chci odstěhovat někam daleko z tohohle města. Buď na druhou stranu republiky, nebo do Anglie. Ještě jsem neuvažovala o tom, co bych chtěla dělat. Mám tolik toho na výběr, že se uvidí po střední škole. Určitě chci založit rodinu, ale spíše až později. Chci si hlavně užívat a cestovat. Pokud bych měla mít vztah, tak taky nechci pospíchat a užívat si jen s ním.

Projekt-10.den

3. prosince 2012 v 22:37 | Dee |  projekt

Můj vzor.


Určitě každá dívka má svůj vzor. Některé ho mají v celebritách, někdo ve svých kamarádech nebo rodičích. Já ho mám v jednom klukovi. Nebavíme se moc, ale známe se dobře. Je svý a na nic si nehraje, i když má plno haterů, tak je mu to ukradený a žije s svůj svět, který mu příjde dokonalý. Nedokáže ho vyprovokovat žádná pomluva. V něm mám ten vzor. Vždycky, když mě někdo pomlouvá nebo nadává, vzpomenu si na něj a řeknu si, že nemá cenu se nervovat nějakýma nulama.
V celebritách jsem si nikdy vzor neměla, ani nebyl důvod. Když se mi někdo líbil, tak jsem ho obdivovala , ale nebrala jsem ho jako svůj vzor.

První rande

3. prosince 2012 v 21:34 | Dee
Další nejčtenější otázka. Ať už je plno rad, jak na první rande. Pořád je kolem nás plno otázek. Proto jsem chtěla napsat stručně, jak by to zpravidla mělo vypadat. Je to hloupé říkat, jak by mělo, když vždy to dopadne jinak. Ale aspoň si z toho můžeš vzít příklad a pak pokračovat sama.

533775_519417584743736_1026326254_n_large


Dlouhodobé udržovače vlasů

3. prosince 2012 v 21:22 | Dee |  Vlasy & nehty
Určitě to znáte, když máte nádherný účes a chcete, aby vydržel celý den. Aspoň než příjdete domů ze školy, z práce nebo ze zábavy. Proto tu je menší rada, jak si pořádně vlasy zafixovat a jakým přípravkem.

Tumblr_lrcolmc7ho1qd7p3ro1_500_large


Gelové nehty

3. prosince 2012 v 21:18 | Dee |  Vlasy & nehty
Lidé často koukají na nehty, protože v nich vidí, jak se o sebe staráte. Jsou pořád vidět, a proto si zaslouží velkou pozornost. Bohužel některé slečny/ženy nemají to štěstí. Každá nemá nádherné a pevné nehty. Pořád se lámou, třepí, jsou nažloutlé. Proto je tu dlouhodobá úprava.

423048_524484804247349_184230099_n_large

Jak by měla vypadat tvoje kosmetická taštička?

3. prosince 2012 v 21:16 | Dee |  Pleť & líčení
Většina dívek se mě ptá, co tam mám já a co za celý den využiju. Jestli má být taštička velká nebo malá. Menší rada nad zlato.

Bbbb_large


Design 0.9

2. prosince 2012 v 21:41 | Dee |  Designy
Zase po delší době nový design. Doufám, že se vám líbí a je mnohem přehlednější. Nechtěla jsem dělat nějaký extra vánoční, tak se nezlobte. :)


Projekt-9.den

2. prosince 2012 v 13:39 | Dee |  projekt

Pět písniček, které mě nikdy neomrzí.


Mám ráda hodně písniček, které poslouchám pořád a dost často. Ale tyhle mi přirostli maximálně k srdci.shopping day.

1. prosince 2012 v 21:15 | Dee |  diary.
Ahoj všichni. Dnešek byl suprový. V 10 hodin jsme jeli s rodiči a kamarádem do Nisy (obchodní centrum v Liberci) a nakoupili jsme plno věcí na Vánoce. Máme to takový, že si vybereme, co chceme a zabalíme si to pod stromek. Takže si vlastně počkáme. Takže nové mikiny, trička + rukavice a čepice. Možná, že mi rodiče koupili něco, o čem nevím. Vánoce moc nemusím, ale na ty dárky se těším. Jinak jsem ještě včera dostala předčasně k Mikuláši rybičku. Bettu bojovnici. Je strašně nádherný a pojmenovala jsem ho Cappy. Teda spíš mi to poradil kamarád, protože to je i jeho přezdívka.